O nás

 • Rally Cross Arena nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého milovníka terénu. U nás si můžete pronajmout moderní čtyřkolku, motorku, buggy nebo auto a prožít nezapomenutelnou jízdu po naší adrenalinové trati. Naše tratě jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak začátečníkům, tak i zkušeným profesionálům. Můžete si vychutnat jízdu v našich terénních vozidlech a zažít pořádnou dávku adrenalinu.
 • Rally-Cross Arena poskytuje zákazníkům nezapomenutelné offroadové zážitky na čtyřech kilometrech upravených tratí.

 •  Přímo v srdci přírody vám nabízíme jedinečnou možnost pronájmu naší roubenky pro vaše firemní akce, večírky, narozeninové oslavy či rozlučky se svobodou. Naše roubenka je ideálním místem pro nezapomenutelné okamžiky s vašimi blízkými.

  Roubenka disponuje prostorným interiérem a venkovním posezením, které dokáže pohodlně ubytovat až 50 osob (33 uvnitř, 17 venku). Venkovní posezení je navíc kryté pergolou, abyste si mohli užít svůj pobyt i za každého počasí.

  Naše roubenka je vybavena plně funkčním barem, který nabízí veškeré vybavení pro vaši párty. Vše, co potřebujete, abyste se mohli bavit a relaxovat, naleznete u nás.

  Aby byla vaše soukromí zajištěna, roubenka se nachází v oploceném soukromém areálu, kde nebudete nikým rušeni. Můžete se tedy plně soustředit na svou akci a užívat si bezstarostný čas se svými přáteli.

  Pokud máte zájem o prohlídku naší roubenky, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 730542751. Rád vám poskytnu veškeré informace a domluvím prohlídku dle vašeho času a přání.

  Těšíme se na vaši návštěvu!